תושבי ראשון לציון הזדעזעו בשבוע שעבר מסרטון בו נראה כלב פיטבול תוקף באכזריות כלבלב קטן בשכונת נחלת יהודה. כלב הבית פונץ' נפצע קשה בתקרית ונפטר כתוצאה מהפציעה. בעלת הכלב, הילה כהן, כואבת את האובדן ומצהירה שלא תוותר עד שימוצה הדין עם בעל הכלב התוקף.

פונץ'. הכלב שהותקף למוות | צילום: פרטי

"אני זוכרת שירדתי מהבית, עשיתי את הסיבוב הרגיל, מסלול הליכה של כעשרים דקות בשכונת נחלת יהודה", מספרת כהן, "לפתע מולי ראיתי את הכלב התוקף כשהוא בלי מחסום. התחלתי לצעוק 'של מי הכלב הזה' אבל אף אחד לא ענה לי. באותו הזמן הרבה הורים הוציאו את הילדים שלהם מהגן".

לבהלתה הגדולה לפתע החל הפיטבול לרוץ לעברה. "הוא התנפל על פונץ' ולעס אותו כאילו הוא סטייק. הוא תקף אותו זמן ארוך ולא שחרר", היא מתארת בכאב. "מיהרנו לווטרינר שעשה לו טיפול ותפרים, ובסוף אמר לנו שזו פציעה קלה. בערב פונץ' לא היה נראה טוב, וחשדתי שמשהו לא בסדר. לצערי בבוקר מצאתי אותו מת".

הפיטבול התוקף בנחלת יהודה | צילום מסך - במת החדשות

כהן מספרת שהכלב התוקף נמצא כרגע בהסגר. "אנחנו מחכים לתוצאות בדיקות הכלבת כי מסתבר שכבר שנים הוא לא קיבל חיסון. גם אני ננשכתי, ולכן אני מקווה שאין לו מחלות", היא אומרת.

כהן יוצאת כרגע למלחמה על הסבל והכאב שנגרם לה ולכלבה המת. "הגשתי תלונה במשטרה וזה עדיין בחקירה. ברגע שיהיו לי את כל הפרטים על בעל הכלב, אני אגיש נגדו תביעה. לא אעבור על זה בשתיקה. היום זה כלב, ומחר זה יכול היות ילד. זה כלב שכבר תקף בעבר, ואני מחכה שהמשטרה תטפל בעניין, אם זה  אדם ששחרר ככה כלב מסוכן, אז אני לא יודעת למה הוא מסוגל".