במשך למעלה מ־20 שנה התגוררו האישה ושלושת ילדיה בבניין במרכז העיר וחיי כולם היו שלווים, עד שלפני כחודשיים הכל השתנה, כאשר התחלפו השכנים.

צילום: shutterstock

לדברי האישה, השכנים שהתגוררו מעליה עזבו את הבניין, והשכירו את הדירה לזוג עם ילדים. האישה טוענת כי מאז בכל סוף שבוע, בשעות הלילה המאוחרות ובשעות הבוקר המוקדמות, נשמעים קולות חזקים של גרירת רהיטים והזזת חפצים. בנוסף, הדיירים החדשים מקימים רעש של רקיעות חזקות ברגליים ודפיקות שפוגעות במנוחתה ובמנוחת שאר דיירי הבית.

לדברי האישה, בתחילה היא ניסתה לשים סוף למטרד בדרכי נועם ופנתה לשכנים החדשים בבקשה שישמרו על השקט, אך לא רק שלא נענתה אלא שקולות הרעש אף התגברו. בצר לה פנתה השכנה למשטרה והגישה תלונה על הפרעה למנוחה, מה שעורר את כעסו של השכן.

בפנייתו לבית המשפט סיפר בנה של האישה, כי בבוקר אחת השבתות שוב נשמעו קולות רמים מהדירה שלמעלה ועל כן הוא עלה אל השכן כדי לבקש מהם לשמור על השקט. לטענתו, השכן פתח את הדלת בפתאומיות ותפס אותו בחוזקה, תוך שהוא מנסה למשוך אותו פנימה אל תוך הבית בעודו צועק לאשתו שתביא את הנשק שלו.

בשלב מסוים עזב הגבר את בן השכנה ונכנס אל הבית תוך שהוא צועק "אני הולך להביא את הנשק ולגמור אותך בעצמי". לדברי הצעיר, הוא נמלט במהירות בחזרה לביתו, אך השכן רץ בעקבותיו והיכה בדלת בחוזקה תוך שהוא גורם לנזק.

בעקבות האירוע האלים הוגשה תלונה במשטרה ובמקביל פנתה האישה לבית המשפט כדי לבקש צו הרחקה מהשכן. בסופו של דבר, לאחר בחינת החומרים החליט בית המשפט להוציא צו הרחקה נגד השכן ולאסור עליו להימצא בקומה זו למשך חצי שנה.