תאונת דרכים שגרתית שהתרחשה בין שני כלי רכב בראשון לציון הביאה לתקרית אלימה, מעצר במשטרה והגשת כתבי אישום. על פי החשד, בעלה של הנהגת המעורבת בתאונה הגיע לזירה ותקף באלימות את אחד הנהגים האחרים ואף ניפץ את שמשות רכבו.

הגיע זועם | צילום המחשה: pixabay

המקרה המדובר אירע לפני כחודשיים, לקראת השעה 23:00 בלילה, אז פגע רכב אחד בשני תוך כדי נסיעה ברחוב פינסקר בעיר. באחד הרכבים נהג תושב העיר ובשני תושבת העיר ששני ילדיה היו עימה.

למרבה המזל, מלבד נזק לרכב עצמו לא היו נפגעים בנפש. למרות זאת, מי שזעם על האירוע היה בעלה של הנהגת, שמיהר להגיע אל זירת התאונה.

בכתב אישום שהוגש נגד הבעל נטען כי כאשר הגיע הגבר למקום הוא פנה אל הנהג ושאל אותו אם הוא הנהג שהיה מעורב בתאונת הדרכים. אחרי שנענה בחיוב, הטיח הגבר אגרוף בפניו של הנהג והחל להלום בו תוך שהוא קורע את חולצתו. חברו של הנהג, שהיה גם הוא במקום, ניסה להרחיק את הגבר התוקף מחברו אך הותקף גם הוא בבעיטות ואגרופים. לאחר מכן ניגש הבעל אל רכבו של הנהג, חבט בשמשת הרכב באגרופו וניפץ אותה.

הנהג המאוים מיהר לקרוא לשוטרים והם הבחינו בזכוכיות המנופצות ובדם שניגר מידו של הבעל וביקשו לעצור אותו, אלא שהוא התנגד למעצר ואף נאבק עם השוטר תוך שהוא מאיים לפגוע בו ובמשפחתו בהזדמנות הראשונה שתהיה לו.

בעקבות שרשרת אירועים אלימה זו נעצר הבעל ובשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין מספר סעיפי אישום וביניהם תקיפה, איומים, חבלה לרכוש והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.