כתב אישום הוגש נגד תושב ראשון לציון, שבזמן ששהה עם בנו בן השש השתכר ואיים עליו. על פי כתב האישום, כשאמו של הילד נענתה לבקשתו והגיעה לאסוף אותו, איים האב גם עליה וגם על השוטרים שהזעיקה.

המחשה | pixabay

דקות ארוכות של חרדה ופחד עברו על ילד בן שש ששהה אצל אביו, זאת כחלק מהסדרי הראייה במסגרת גירושי הוריו.

המקרה המדובר אירע לפני מספר שבועות, מעט לאחר השעה שבע בערב. הילד הצעיר הבחין שאביו החל לשתות לשוכרה ועד מהרה הפכה התנהגותו לחסרת סבלנות ומאיימת. הילד המפוחד התקשר לאמו וסיפר לה כי האב השתכר וביקש ממנה למהר ולהגיע לקחת אותו, כל זאת מבלי שהאב יידע על כך.

האם מיהרה להגיע לבית האב, וכאשר הבחין בה הילד הוא מיהר לרוץ לעברה, נכנס לרכב וטרק את הדלת.

לנוכח התערבות האם זעם האב, ניגש לעבר האם ואיים עליה כי ידאג לשכור אנשים שירצחו אותה. מכתב האישום עולה כי האם ביקשה מהאב להירגע ולהניח לה להיכנס אל דירתו כדי לאסוף את חפציו של בנם המשותף, אך הגבר המשיך לקלל וסירב לתת לה להיכנס.

בכתב האישום מצוין עוד כי האישה החליטה לוותר על בקשתה, נכנסה לרכב והחלה בנסיעה, אלא שאז התנפל הגבר על הרכב, חסם את דרכה ועקר את המגבים ממקומם. לאחר מכן היכה האב בחוזקה על שמשת הרכב וסדק אותה.

בעקבות האירוע האלים, התקשרה האישה למשטרה והזעיקה את השוטרים. זוג שוטרים שהגיע לבית ביקש מהאב להתלוות אליהם אך הוא המשיך ואיים גם עליהם שידאג ש'יטפלו בהם'. בהמשך אמר הגבר לשוטר כי הוא מייחל לכך שבנו יידרס על ידי ניידת. לאחר מכן, בחדר החקירות, המשיך הגבר לקלל את השוטרים ואף איחל להם שהם וילדיהם יישרפו וייהרגו בדרכים שונות.

בעקבות כל אלה הוגש כתב אישום נגד האב בגין איומים וגרימת נזק לרכוש.