רחוב רמז. הערה מסוכנת.  צילום: אבי מועלם

אור אדום לנהג המסוכן: לפני כשבועיים, סמוך לשעה ארבע בצהריים, רכב תושב העיר על האופנוע שלו בדרך לביתו. כאשר הגיע הרוכב לרחוב רמז, הגיח במהירות רכב הונדה וביצע סיבוב פרסה באופן שחסם את נתיב הנסיעה וסיכן נהגים אחרים שהיו על הכביש. רוכב האופנוע שכמעט ונפגע, פנה אל נהג המכונית ונזף בו על אופן הנהיגה שלו.

בתגובה, החל נהג ההונדה לשחק משחק מסוכן עם רוכב האופנוע שהעיר לו, הגביר את מהירותו ועקף בצורה מסוכנת את הרוכב שניסה להמשיך ברכיבתו.

מכתב אישום שהוגש נגד הנהג עולה כי הוא נסע בכביש באופן שסיכן את המשתמשים האחרים בדרך, זיגזג בין נתיבים, והכל כדי למנוע מרוכב האופנוע להמשיך בנסיעתו. כעבור מספר דקות הוא אף התנגש באופנוע והעיף את הרוכב לצד הדרך. בעקבות הפגיעה נאלץ הרוכב להתפנות לבית חולים 'שמיר־אסף הרופא' כדי לקבל טיפול רפואי.

מכתב האישום עולה עוד כי הנהג לא טרח לעצור ולהעניק עזרה לרוכב, אלא הגביר את מהירותו וניסה להימלט מן הזירה. מתנדב משטרה שהיה עד לתאונה החל לרדוף אחרי הנהג וקרא לו לעצור, אך הנהג האיץ את המהירות ובניסיונותיו להימלט מהמתנדב שדלק אחריו, אף חצה הנהג בשני רמזורים אדומים וסיכן נהגים אחרים על הכביש.

לאחר מרדף נעצר הגבר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. במהלך החקירה טען הנהג כי הוא בכלל הקורבן שפגע בטעות ברוכב אופנוע כאשר ניסה לעקוף אותו שלא לפי חוקי התנועה וכי בעקבות הפגיעה הוא נלחץ וברח מהמקום.

בשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד הנהג בגין מעשי פזיזות, הפקרת פצוע בשטח ותקיפה הגורמת לחבלה.