הנאשמים נסעו לחו"ל | המחשה: שאטרסטוק

אזורי הבילויים בראשון לציון מועדים בסופי שבוע לפורענות זאת בשל ריבוי המבלים והאלכוהול שמתלווה לאופן הבילוי. בעירייה ובמשטרה מתגברים בכל סופי השבוע את כוח האדם שלהם וברוב הפעמים מצליחים לשמור על הסדר הציבורי להנאתם של כלל המבלים בעיר.

אלא שלמרות כל הניסיונות לשמור על ביטחון המבלים, לעתים הדבר עלול להסתיים ברע. כך קרה לפני כחודש כאשר מקרה אלים שיצא משליטה נגמר בפציעה ובכתב אישום.

לפי כתב האישום, סמוך לשעה ארבע בבוקר באיזור מועדון הספרייה שברחוב בקר יצאו ארבעה מבלים ממועדון, אחרי שבמקום הורו לאחד מהם שהיה בגילופין לצאת מהמקום יחד עם חבריו. כאשר היו הארבעה במגרש החניה, הגיעו שני מבלים נוספים והחלו להקניט את הארבעה.

בשלב זה ניגש אחד החשודים בתקיפה לארבעה והכה באגרופים את הבליין השיכור. גם חברו הצטרף אליו והכה את האיש עד שזה נפל לרצפה.

חברו של המותקף חש לעזרתו וביקש מהשניים להניח להם וכי הם אינם מחפשים צרות, אלא שאז כך על פי כתב האישום, שלף אחד התוקפים חפץ חד ובאמצעותו דקר אותו ברגלו ובצווארו ומיד לאחריו דקר חבר נוסף במצחו.

שני התוקפים שהבינו כי הוזעקה ניידת משטרה, מיהרו להימלט לעבר בית מלון בבת ים, משם הזמינו כרטיסי טיסה לקפריסין במטרה לעזוב לתקופה קצרה עד יעבור זעם. לרוע מזלם, כאשר הם חזרו לארץ עצרה אותם המשטרה ובשבוע שעבר, כאמור, הוגש נגדם כתב אישום בגין תקיפה.