צילום המחשה: shutterstock

רבים מכירים את התחושה המכעיסה הזו שמתמלאת בנו בכל פעם שמוכר בחנות אינו שש לסייע או עושה זאת בחוסר חשק. בחלק מהמקרים הלקוחות מגלים סבלנות, במקרים אחרים מביעים מחאה ועוזבים את בית העסק בלי לרכוש דבר, אלא שבמקרה של תושב העיר, גבר בשנות ה־50 לחייו, הביקור בחנות לממכר טלפונים ניידים הסתיים בכתב אישום שהוגש כנגדו וכנגד בנו.

המקרה המדובר אירע לפני כחודש, כאשר הגבר ובנו נכנסו לחנות של מכשירי טלפון ניידים וציוד נלווה. השניים שוטטו בחנות ובשלב כלשהו פנו למוכר שהיה במקום וביקשו ממנו עזרה. המוכר לא התייחס לבקשה ובנו של הגבר ניגש שוב וביקש ממנו שיבוא לענות על שאלותיהם. משהעובד התמהמה, פרץ בין השניים עימות קולני.

על פי כתב האישום, מספר דקות מאוחר יותר כאשר המוכר היה לבדו, התנפל עליו האב ובעזרת שתי ידיו הצמיד אותו בחוזקה לקיר. בשלב זה הצטרף בנו של הגבר לפעולה האלימה, ניצל את העובדה שהמוכר לא היה מסוגל לזוז והחל להכות אותו באגרופים. המוכר ניסה להשתחרר מהאחיזה אך הבן המשיך וחנק אותו במשך רגעים ארוכים. לאחר מכן עזבו השניים את המקום.

בעקבות האירוע האלים מיהר המוכר המוכה להגיש תלונה במשטרה, וזו הצליחה לאתר את האב והבן. לאחר חקירת השניים הוחלט להגיש כתב אישום בגין תקיפה סתם.