תקרית אלימות חמורה ביותר התרחשה לפני כשלושה שבועות בראשון לציון, ומי שעמד במרכזה הוא תושב העיר, אב לשני נערים צעירים, שעל פי החשד גם הם וגם אמם סבלו מנחת זרועו.

בגלל האוכל. המחשה: שאטרסטוק

בכתב אישום שהוגש נגד הגבר נטען כי במהלך שעות הערב, ישבו בני המשפחה סביב השולחן וסעדו יחד ארוחת ערב. בשלב זה הגישה האישה תבשיל שעל הכנתו טרחה.

להפתעתה, לאחר שבעלה טעם מהאוכל הוא פצח בשורת קללות כלפיה בטענה שהאוכל אינו לטעמו. לאחר מכן השליך הגבר את קערת הסלט על הרצפה והמשיך לצעוק ולהאשים את האישה באיכות הירודה של האוכל.

בשלב זה התערב אחד הילדים, נער כבן 14, וביקש מאביו לחדול, אך בתגובה השליך האב לעברו מגש עם צלחות וגרם לניפוצן על הרצפה. אחד השברים פגע בפניו של הילד.

הגבר לא נרגע מזעמו ועל פי כתב האישום, שעות אחדות לאחר ארוחת הערב איים הגבר ואמר כי הוא רוצה שאשתו תמות וכי הוא יהיה זה שירצח אותה. לאחר מכן שלף את חגורת מכנסיו והצליף בחוזקה בגבה של האישה מספר פעמים. רק התערבות של בנם בן ה־17 הובילה להפסקת האלימות כלפי האם, שכן זעמו של האב הופנה כלפי בנו.

בעקבות מקרי אלימות אלה, פנה אחד הילדים למשטרה והתלונן נגד האב. הגבר נעצר ובמהלך חקירתו הודה במעשים המיוחסים לו אך טען כי התפרצותו נבעה מתקופה בריאותית לא קלה שהוא עובר ולכן הוא אינו שולט בעצביו. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום כנגד הגבר בגין תקיפה ואיומים.