אור מאיר. צילום: באדיבותה

אור מאיר, תושבת ראשון לציון כבת 23, יושבת בבית כואבת וחבולה לאחר שרוכב אופנוע התנגש בה וגרם לה לפציעה. כעת כל רצונה הוא למצוא את הנהג הפוגע שנמלט מהזירה ללא השארת פרטים.

"לא יודעת אם זה תמים מצדי או לא, אבל ביום רביעי לפני כחודש עברתי תאונה עם אופנוע שפגע בי כשניסיתי לחצות את רחוב לישינסקי בראשל"צ כהולכת רגל. ממש בגבול של העיר עם חולון האופנוע פגע בי ונפלתי על הרצפה. ניסו להקים אותי אבל לא הצלחתי לעמוד על הרגליים בכלל אז סחבו אותי למדרכה ונשכבתי שם.

הרוכב שפגע בי שאל אותי אם אני רוצה שיזמין לי אמבולנס ואמרתי לו שכן. הוא חיכה איתי קצת אבל באיזה שהוא שלב הוא פשוט נעלם בלי להשאיר פרטים בכלל.

"שכבתי בבית חולים עם שבר בברך ושבר מרוסק בקרסול, המשפחה שלי עושים עלי משמרות ועוזרים לי לבצע את הפעולות הכי פשוטות ויומיומית פשוט בגלל שאני לא יכולה לזוז מהמיטה|.

אור מרגישה פגועה וכעוסה מהתנהגות הנהג, שלדבריה, הזמין אמבולנס לאחר התאונה ופשוט נעלם מהמקום והמשיך בשגרת יומו. "יכול להיות שהוא ברח באותו יום מתוך לחץ והאמת שזה נשמע ממש הגיוני", היא משתפת, "יכול להיות שמאז הוא חשב על זה וזה הטריד אותו והוא והתחרט על זה שהשאיר אותי שם ועכשיו הוא רוצה ליצור איתי קשר.

"המשטרה גם מכירה את המקרה אחרי שהתלוננתי אבל אני לא מקבלת את הרושם שזה נמצא בראש סדר העדיפויות שלהם".

ממשטרת ישראל טרם התקבלה תגובה.