זירת התאונה בראשל"צ | צילום: פרטי

במשך עשרות שנים עבד אבי בר בראשון לציון והתנייד על הכבישים כשהוא רכוב על האופנוע שלו. לפני חודש ניסה להתחמק מרכב שסטה אל תוך נתיב הנסיעה שלו, והתהפך. בעקבות התאונה נפגע קשות ונאלץ להתמודד עם נכות ומשככי כאבים.

כעת הוא מחפש עדי ראיה שראו את התאונה ואת הרכב שסטה אל תוך הנתיב שלו.

"זה היה ביום שישי ה-19.7 בשעות הצהרים. ירדתי עם האופנוע שלי מכביש 431 אל מחלף עזריאלי לכיוון העיר. רכבתי על הנתיב שלי שהיה פתוח ולצידי הנתיבים היו פקוקים והרכבים עמדו. פתאום, תוך כדי שאני צובר מהירות, ומתוך הפקק העומד רכב מסוג 'קאיה' החליט לסטות מבלי להסתכל לצדדים ונכנס אל תוך נתיב הנסיעה שלי. כשראה אותי מתקרב הוא מיד חזר לנתיב שלו", סיפר בר ל"מיינט ראשון לציון". "מתוך אינסטינקט ומתוך הלחץ שהייתי בו באותו הרגע, סובבתי את הכידון באופן חד וכתוצאה מכך התהפכתי עם האופנוע במהירות".

בר התגלגל על הכביש, והאופנוע "טס" קדימה ופגע ברכב שעמד ברמזור. "בעקבות התאונה הזו כל חלקי הגוף שלי התמלאו שפשופים ופציעות. ריסקתי את הקרסול התחתון של הרגל ובניתוח של ארבע שעות קיבעו אותי עם ברגים ופלטינות".

זירת התאונה בראשל"צ | צילום: פרטי

תהליך השיקום שהוא נמצא בעיצומו אינו פשוט. "זה שיקום מאוד ארוך וכואב ומדברים איתי על שנה של החלמה עד שאני אוכל להתחיל לחזור וללכת, נכות לכל החיים. יצאתי מבית החולים אבל אני עדיין על מורפיומים משככי כאבים שעושים ממני סמרטוט".

כעת מבקש בר למצוא עד ראייה לתאונה הקשה. "מאחר והרכב לא נכנס בי אז אין לי איך להוכיח את המעורבות שלו. אני צריך מישהו שראה את זה, וראה את אותו רכב נכנס לנתיב שלי לפני שהספיק לחזור אליו חזרה". ראיתם? צרו קשר.