לפני כ-20 שנה רצח ערן קישוני את תושבת ראשון לציון שגית עוזרי ונידון למאסר עולם. כפי שפרסמנו השבוע, כעת הוא מבקש מבית המשפט שיורה לשירות בתי הסוהר לאפשר לו להתחתן ולקיים התייחדות. רמי עוזרי, אביה של שגית ז"ל, שמע על בקשה זה והזדעזע: "חייבים להעביר לאותה בחורה שעימה הוא רוצה להתחתן שמדובר במפלצת ותברח כל עוד היא יכולה".

ערן קישוני (בתמונה הקטנה: שגית עוזרי ז"ל) | צילומים: טל כהן, מיכאל קרמר

רמי עוזרי, תושב ראשון לציון, לא יישכח את אותו יום בחודש פברואר בשנת 2000, בו חייו השתנו לתמיד. בתו, שגית, ביקשה ממנו שיגיע לדירתה בתל אביב כדי לסייע לה לאחר שתיפרד מבן זוגה, ערן קישוני, כפי שתיכננה לעשות. רמי הגיע לדירה, לבקשתה- אבל לצערו לא פגש אותה. לאחר שבישרה שגית לערן כי היא מעוניינת לסיים את הקשר בניהם, הוא הגיב באלימות בלתי נתפסת ורצח אותה בחניקה. רמי גילה רק לאחר מכן שבזמן שהמתין לבתו האהובה מתחת לבניין היא נרצחה, והרוצח ישב ליד גופתה ועישן סיגריה.

בימים אלה פנה קישוני לבית המשפט בבקשה שיורה לשב"ס לאפשר לו להתחתן מהר ככל האפשר. זאת בשל הרצון המשותף לו ולבחירת ליבו, להביא יחד ילדים לעולם. "בשל גילה, השעון מתקתק והזמן אינו עומד מלכת, ועל כן החשיבות הרבה לקיום אירוע החתונה וההתייחדות" הסביר בבקשתו.

שגית עוזרי ז"ל | צילום: פרטי

רמי עוזרי ששמע על כך נחרד מהמחשבה שרוצח ביתו ימשיך וינהל חיי זוגיות. ל"מיינט ראשון" הוא הגיב בזעם ואמר: "כל ידיעה מסוג זה מחזירה אותי אחורה ומוציאה אותי מאיזון. אני חושב שהבחורה שתתחתן איתו היא מסכנה וצריך להציל אותה. את משחקי האהבה שלו והחיזור הוא עשה גם אצל הבת שלי ולכן לא צריך לקנות את ההצגות שלו. צריך להציל אותה שלא תכנס לגוב האריות הזה, לעדכן אותה מי הבנאדם הזה. לדעתי הוא משחק כאן כדי להראות לכולם שהוא חזר להיות אדם נורמטיבי ובכך לנסות לקדם את השחרור שלו אבל אני לא אתן לזה לקרות".