כל אישה יודעת כי למצוא חזייה נכונה ומתאימה היא משימה לא פשוטה, לפעמים אפילו מייאשת - גדול מידיי, קטן מידיי, לוחץ, מגרד, מכווץ. הסיבה לכך היא שרובינו פשוט לא יודעות מה הגודל המתאים לנו.

מה ה CUP שלך? צילום: טריומף יח"צ

מידת חזייה מורכבת משני פרמטרים. הראשון, בית החזה, אשר מסומן במספרים שנעים בין 70 ל 100 ולפעמים אף יותר. השני, הוא נפח החזה, ה CUP, המסומן באותיות לועזיות מ A ועד F. כל אות מסמלת הפרש נוסף בין הנפח של החזה לבין ההיקף. שילוב נכון ומדוייק בין השניים יתן את המענה הנכון. 

המשביר לצרכן ומותג טריומף בשיתוף פעולה. יח"צ

רשת "המשביר לצרכן" ומותג ההלבשה התחתונה "טריומף" יוצאות במהלך ראשון וייחודי בארץ הכולל עמדת קפה ופינות ישיבה שתנדוד בין הסניפים ברחבי הארץ ודיילות שתחלקנה מאות כוסות קפה ממותגות ברחבי הקניון או במתחם הפעילות.

הלקוחות יוכלו לקחת את כוס הקפה ל"בית קפה" שיוקם בסניף, שם ימלאו להן את ה-  CUP בקפה ויזמינו אותן למדידת חזייה. הצוות המקצועי של טריומף יעזור, ייעץ וייתן ייחס אישי לכל לקוחה למצוא את ה- CUP  הנכון עבורה. בנוסף, תוכלו ליהנות גם מ – 30 אחוזי הנחה על כל חזיות טריומף.

בואי למצוא את המידה הנכונה. יח"צ

הפעילות תתקיים במועדים הבאים:

1.8 החל מהשעה 16:00 בסניף רחובות, 3.8 החל מהשעה 11:00 בסניף קניון הזהב ראשון לציון, 21.9 החל מהשעה 10:00 בסניף בת ים, 25.9 החל מהשעה 16:00 בסניף חולון.