במשך שנים מחפשים אנשי המקצוע בתחום הרפואה האסתטית אחר טכניקות ושיטות טיפול יעילות למלחמה בשינויים המופיעים עם הזמן על עור הגוף, ובעיקר עור הפנים. 

פיתוחים חדשים מאפשרים להתמודד באופן יעיל עם בעיות העור, להמריץ את התחדשותו, את מוצקותו וגמישותו, להחליק את קמטיו, לטפל בפיגמנטציה המופיעה עליו וביתר פגעי הגיל הניכרים בעור הפנים, הצוואר, המחשוף, הידיים והזרועות.

צילום: יח"צ-

טיפולי אנטי-אייג'ינג מתקדמים מציעים כיום תשובות יעילות באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית (הסופחת אליה את הלחות תחת העור) וקוקטייל של חומצות אמינו נבחרות הגורמות להשבת גמישותו של העור, בעזרת תגובות ביוכימיות.

כהשלמה לטיפולים אלו, מציעות הטכניקות החדשות אפשרויות של ייצור תאי הגזע של העור – אלה שמתמעטים עם הגיל – כדרך לטיפול גם בצלקות.-

אחת ממובילות הרפואה האסתטית בישראל היא ד"ר אירנה סנדלר. כמי שמונעת בכוח החזון להפוך אנשים ליפים יותר, מתוך מודעות לעוצמה המגולמת ביופי ועם ותק של 14 שנה בטיפולים העושים שימוש במגוון רחב של טכניקות וחומרים (בין היתר בהזרקות). עכשיו היא מביאה לשוק הרפואה האסתטית את הבשורה החדשה: טיפוח עור הפנים באמצעות קרמים משולבי ויטמין E, F ו-5B.

טיפוח עור הפנים באמצעות קרמים משולבי ויטמין E, F ו-5B | ד"ר אירנה סנדלר-

הפורמולה המעודנת מאפשרת את טיפוח העור גם אחרי טיפולי הזרקות באמצעות חיזוק האזור המוזרק על ידי הוויטמינים הייעודיים:

ויטמין E -  מהווה גורם מכריע לייצור ולהתחדשות של קולגן ואלסטין בעור, מגביר את בניית התאים, מסייע למיצוק העור וליצירת נפח בשל תכונתו הייחודית להגברת רמת ההידרופוביות וצבירת הלחות בו, מפחית את הסיכון למוטציות של תאים ולהתפתחות סרטן העור, אנטי דלקתי, נחשב לאחד מנוגדי החמצון המומלצים ביותר, מגן מפני השמש, מרגיע את העור ולפיכך מומלץ לשימוש בתנאי אקלים משתנים (מהמזגן לשמש או לקור) הגורמים לעור לאבד את השומן הטבעי שלו.

ויטמין F – מטפל בשכבת השומן הטבעי של העור ומגן עליה, שייך למשפחת השומנים הלא רוויים (חומצה לינואית, הידועה כאומגה 3 וכחומצה ארכידונית), בונה את הממברנה של התא, משמש כנוגד חמצון, ידוע כבעל תכונות ריפוי ושיקום לעור יבש מאוד, במקרה של כוויות קור וחום, או כוויות כתוצאה מטיפול בלייזר, ומסייע להתחדשות ולשיקום העור לאחר טראומה (בעיקר כתוצאה מפגעי טמפרטורה).

ויטמין 5B – יעיל בריפוי פצעים ובזירוז תהליכי חילוף חומרים, מספק אנרגיה לתאים, מפחית בצקות תחת העיניים בשל תכונתו הייחודית למניעת הצטברות נוזלים בגוף, משקם ומרגיע אזורים בהם העור דק ורגיש יותר (כגון אזור העיניים, המועד יותר לפורענות של סימני ההזדקנות), תוך הקניית גמישות, חיוניות ועוצמה לעור.

-

"השימוש בפורמולה הייחודית החדשה שפותחה לאחר הזרקות מסייע לטיפול ולטיפוח רקמת העור באזור המוזרק," אומרת ד"ר סנדלר, "והתוצאות המתקבלות מרשימות ומוכיחות את עוצמת הוויטמינים כאמצעי לשיקום העור תוך הקניית גמישות וחיוניות. תגובות המטופלות – בהתאם. כי אנחנו אלה שאחראים ליצירת המציאות שלנו."

מרפאת ד"ר סנדלר: מרכז לטכנולוגיות אסתטיות מתקדמות

בקליניקה שלה משתמשת ד"ר אירנה סנדלר בטכניקות העדכניות ביותר לצורך יצירה ושמירה על מראה יפה של הפנים והגוף, אצל נשים וגברים גם יחד.

כאן היא מיישמת את תורת היופי שלה בעזרת קו מוצרים שפיתחה בעצמה, במגוון טיפולים הכוללים: פיסול פנים, החלקת קפלים וקמטים, הגדלת נפח השפתיים, החלקת אזור הצוואר והמחשוף, הרמת עפעפיים, הקטנת סנטר כפול, הדגשת עצמות הלחיים; שיפור מרקם העור וצבעו; זריקות בוטוקס, חומצה היאלורונית וסיליקון; מזותרפיה – הצערת העור וקבלת מראה זוהר וחיוני; מזו-ליפטינג – מתיחת פנים ללא ניתוח; חיסול הזעת-יתר; פילינגים רפואיים; טיפול בהזעת-יתר בכפות הידיים ובבית השחי; קריאוליפוליסיס – תיקונים בגוף והעלמת שומן ללא ניתוח.

רח' רוטשילד 35, פסז' חיים, קומה א', משרד 102, ראשון לציון. טל' 03-9562832, 054-6945005. אתר: http://drirenasendler.co.il/

צילום: מרפאת ד"ר סנדלר