הדאגה לבריאות עולה שלב ומגיעה אל כל עסק

כולם מדברים על בריאות, על תזונה מאוזנת, על אורח חיים נכון ועל פעילות גופנית. חלק מיישמים זאת בפועל וחלק מסתפקים בדיבורים, אבל מה שבטוח – אף אחד לא יכול להתעלם מהנושא.  במקום בו האדם עצמו לא תמיד מוצא את הדרייב לעשות שינוי מרענן ומועיל בדרך החיים, יותר ויותר חברות וארגונים נוטלים לידיהם את המושכות ודואגים לבריאות עובדיהם בדרכים שונות. בסופו של דבר, מדובר במצב של WIN-WIN שבו כל הצדדים יוצאים נשכרים. הרי הוכח כבר מזמן שעובד שדואגים לרווחתו, הוא עובד יעיל יותר, שתפוקתו עולה והוא תורם יותר למכסת ההישגים של הארגון. בשנים האחרונות ניכרת קפיצת מדרגה משמעותית בהשקעה של ארגונים רבים שבחרו להיות הצינור לאימוץ דרך חיים בריאה ומיטיבה לעובדיהם, והם תרים אחר דרכים שונות לעשות זאת. עכשיו "הסיפור החם" הוא אירועי חברה ברוח של בריאות וספורט.

פעילות בחברות. יח"צ

לא על הבורקס לבדו – אירועים לחברה בריאה יותר

יש ארגונים שכבר עשו וראו הכול בתחום אירועי גיבוש וחברה: קוקטיילים מעונבים, אמנים מפורסמים, הרצאות בשלל נושאים, וכמובן אוכל, הרבה אוכל ולא תמיד בריא. אז איך אפשר להפתיע את מי שכבר התנסה בכל האירועים? מה עוד אפשר לחדש לעובדים? מסתבר שיש דרך, ושיש לה גם ערך מוסף ממש לא מבוטל. יש כיום חברות המתמחות בארגון והפקה של אירועי חברה מסוג אחר, המשלבים כיף, גיבוש ובריאות, וכוללים בתוכם מגוון פעילויות של ספורט והנאה.

הערך המוסף של אירועי בריאות והפעלות גיבוש ספורטיביות

לאירועי חברה שעטופים בעטיפה של בריאות וספורט יש יתרונות רבים גם מעבר למקוריותם ולהנאה שהם מסבים.

ראשית, מדובר בפעילות דינמית שמאלצת את העובדים לקום מהכיסא ומהמסך אליו הם לוטשים את עיניהם במשך שעות ארוכות, ולתקשר האחד עם השני. ההשתתפות בפעילות ספורטיבית מעלה לא רק את האדרנלין האישי אלא גם את האדרנלין החברתי כולו, מייצרת חוויות משותפות ומגבשות, ורוקמת ומעצימה קשרים בינאישיים. 

עוד ערך מוסף שנקשר לאירועי הבריאות הללו בא לידי ביטוי בתחושת המסוגלות שנוצרת בעקבות הפעילויות הספורטיביות. אנשים מגלים יכולות בעצמם וגם בסובבים אותם – וזה מפתיע, מרגש, מעצים ומחבר.

וישנו כמובן הערך המוסף הברור מאליו – מאירועים כאלה ניתן ללמוד רבות על אורח חיים בריא בעבודה ובכלל. לעיתים הם מהווים את הניצוץ שמדליק באנשים אש חדשה של שינוי חיובי בהתנהלותם היומיומית, במה שנכנס לפיהם ובמה שמניע את גופם ועושה טוב לנשמה.

יש כל כך הרבה פעילויות – צריך רק לבחור

מפתיע לגלות כמה פעילויות אפשר לשלב באירוע חברה, המתבסס על עקרונות הבריאות והספורט. החברות המתמחות בתחום מציעות רפרטואר עשיר של אטרקציות, החל ממשחקי ספורט וחברה תחרותיים קבוצתיים ואישיים, ייעוצי תזונה וספורט של אחד על אחד למול הרצאות חווייתיות, סדנאות ODT המשלבות הפעלות ספורט עם תרגול של אתגרים ניהוליים וקבוצתיים, משחקים אינטראקטיביים, ארוחות בריאות, עיסויים וטיפולים מפנקים, ו.... אופני ספין שייק – זו ממש הצעקה האחרונה, אז בואו נתמקד בה לרגע.

אופני ה SHAKE -SPIN  מדוושים לבריאות

אופני ספין שייק, כשמם כן הם, הינם כלי יצירתי שמשלב בתוכו פעילות ספינינג עם הכנת שייק מושלם מפירות ו/או ירקות. אפשר לומר שעם אופניים כאלה מדוושים היישר לפסגת הבריאות. לכאורה אלו הם אופני הספינינג הסטטיים המוכרים לכולנו, אלא שהם מצוידים בבלנדר אליו מכניסים ירקות ופירות טריים. כאשר מדוושים על הפדלים (תכלס, עושים ספינינג) התנועה של פעולת הדיווש עוברת אל הבלנדר שמייצר שייק רענן ובריא. אין ספק שמדובר באחת האטרקציות הבריאותיות הצבעוניות והחושיות ביותר. איפה תמצאו עוד פעילות שמשלבת כושר ותזונה בו ברגע?!

אופני ה SHAKE -SPIN. יח"צ

קל מאוד להבין מדוע אופני הספין שייק הם האטרקציה החמה ביותר בכל אירוע ספורט ובריאות, שמושכת אליה אנשים רבים. מדובר בחוויה רב חושית, שמעניקה תוצאות מיידיות אותן אפשר לראות, להריח, לטעום וגם להרוויח בריאות נטו.

לא פלא שחברת פרואקטיב הפועלת לקידום אורח חיים בריא ומארגנת אירועים המעודדים עשייה ספורטיבית ותזונה מאוזנת – רכבה מיד על הטרנד החדש. החברה משלבת את אופני הספין שייק באירועים השונים, ומתאימה את פעילותם לכל אירוע בהתאם לסגנונו, היקפיו ומשתתפיו. האופניים, דוכן הירקות והפירות הססגוני, והצוות שמפעיל את  העמדה המיוחדת – הופכים מיד למרכז האירוע.