צילום: shutterstock

תושב ראשון לציון חשב שיצליח לנהל מערכת יחסים כפולה ולצאת בו זמנית עם שתי נשים. לאחר שאחת מהן גילתה על כך, היא היכתה אותו ואת חברתו השנייה ואף איימה להפיץ סרטונים שבהם תועדו מקיימים יחסי מין. בשבוע שעבר הוגש נגדה כתב אישום.

לפני כשלושה חודשים גילתה הנאשמת שהגבר מחזיק במחשבו האישי סרטונים בעלי אופי מיני, שבהם הוא מקיים יחסים עם אישה אחרת. הצעירה החלה לבלוש אחרי החבר וגילתה שהוא אכן מנהל במקביל מערכת יחסים עם אישה נוספת. על פי כתב האישום שהוגש נגדה, הנאשמת הגיעה אליהם והחלה להכות את הגבר והאישה מכות נמרצות, שגרמו לשברים בציפורניה של הבחורה. גם החבר המשותף מצא את עצמו חבול ומוכה ומכשיר הטלפון הנייד שלו התנפץ לרסיסים לאחר שהושלך לרצפה.

לצד המכות הפיזיות, איימה האישה להפיץ את סרטוני הסקס בכל מקום. "אני אפיץ את הסרטים בעבודה שלך ושלה. כולם יראו אותה עושה את הדברים המיניים שלכם. אני אהרוס לכם את החיים. כמו שאתה והיא הרסתם לי, ככה אני אגמור אתכם", איימה עליו.

הגבר המפוחד מיהר לתחנת המשטרה. ניידת נשלחה לביתה של הצעירה והיא עוכבה לחקירה, שם הודתה במעשים. בשבוע שעבר הוגש נגדה כתב אישום שכולל תקיפה ואיומים.