המועמדות שלנו לתחרות |צילום איתן טל

בסוף אפריל יתקיים טקס בחירת מלכת היופי של ישראל. בין המתמודדות בגמר נמצאות שתי נשות העיר: ולנטינה קובלנקו וסימה מלסה. השתיים עברו את כל שלבי הסינון, והשבוע החל שלב הצבעת הקהל. עכשיו תורככ להוכיח שחביבת הקהל היא שלנו.

זה הזמן להכיר את המועמדות:

סימה מלסה, בת 23 מראשון לציון. בעלת תואר ראשון בכלכלה. משפחתה עלתה לישראל מאתיופיה ב'מבצע שלמה', ב-1991. בתחילה גרה המשפחה בטבריה, שנתיים גרו בחצור, ומאז ועד היום גרה המשפחה בראשון

לסימה יש חמישה אחים, שניים צעירים ממנה ושלושה מבוגרים ממנה, מה שהופך אותה לילדת הסנדביץ' במשפחה, "להורים שלי היו תאומים בכורים שנפטרו באתיופיה", היא מספרתב-2011 השתתפה בתחרות מלכת היופי של הדרום, וזכתה בתואר מלכת החן. עד כיתה י"א למדה באולפנה, ובמהלך לימודי התיכון התנדבה במד"א

מהתיכון עברה לתקופת שירות לאומי, ואחריו עבדה כשנה כעוזרת סמנכ"ל חטיבת ניהול סיכונים בבנק 'מרכנתיל דיסקונט'. בזמן הלימודים התנדבה בארגון 'לתת' ועזרה לתלמידות בית ספר יסודי. כיום היא עובדת כמשווקת קרנות נאמנות בבית ההשקעות 'פסגות'. היא צמחונית ושומרת כשרות.

לנטינה קובלנקו וסימה מלסה מלכות היופי של ראשון |צילום פרטי ועמירם בן ישי

ולנטינה קובלנקו, אף היא בת 23 מראשון לציון, עלתה לארץ עם משפחתה מרוסיה כשהייתה בת שלוש. לדבריה, העלייה המשפחתית נבעה מציונות וכלכלה. היא גדלה בראשון לציון, וכאן היא מתגוררת עד היום, בדירה שכורה עם בן זוגה בשנה האחרונהיש מי שיזהה את שם בן זוגהשי אטון, שהשתתף ב2014 בתכנית 'המירוץ למיליון'.

ולנטינה מספרת שהיא אוהבת בעלי חיים, ובעיקר חתולים, וכיום היא עובדת כעוזרת ומזכירת סמנכ"ל השיווק בחברת הבנייה 'קבוצת אלמוג'.

השבוע כאמור עלה מתחם התחרות באתר אקס נט, בו תוצגנה המתמודדות ושם גם תפתח האפשרות ההצבעה לתואר חביבת הקהל על ידי הגולשים.

כתובת האתר: http://missisrael.xnet.co.il/

נותר רק לאחל להן בהצלחה ולקוות שהכתר יגיע בקרוב לראשון לציון.