מימונה בראשון לציון |צילום יח"צ

     

 אירועי המימונה בעיר יתקיימו הערב (מוצ"ש) במתחם הרובע.  בתוכנית העירונית: חגיגת מימונה מרוקאית שמחה עם אליקו בשידור ישיר לרדיו 91. האירוע יחל בשעה 20:30, הוא פתוח לקהל הרחב, ויכלול מוזיקה אותנטית, דוכני מתוקים, כיבוד ומופלטות מרוקאיות מסורתיות.

בחגיגות המימונה יארח השדרן אליקו אמנים לחפלה מרוקאית ים-תיכונית אמיתית. בין האמנים יהיו להקת 'שפתיים' בהרכב מלא בהופעה חיה, וזהבה בן במיטב הלהיטים של כל הזמנים.

 כמו כן ייכללו החגיגות תלבושות מרוקאיות מסורתיות, עיצוב מימונה עשיר, אוהלים אותנטים מעוצבים ברוח החג ושולחן כיבוד מלא מתוקים מרוקאיים.

לא רק ברובע יתקיימו החגיגות, אלא גם בבתים פרטיים. ביניהם משפחת כהן בשכונת פרס נובל, המעידים על עצמם שאינם מרוקאים, אך חוגגים מימונה כהלכתה. 

המשפחה הזמינה את מארגנת המימונות המקומית, מלי פשה-פטיטו, שהפכה את חצר ביתם למיני 'מרקש', והציבה פינות ישיבה מרוקאיות, כריות ענק, עששיות בחצר , בדי תיחום שיסבו אווירה מרוקאית, שולחנות מעוצבים משולבים בכלים מרוקאים אותנטיים, פינת תה, פינת להכנת מופלטות וכמובן תלבושות ואביזרים אותנטיים ל-100 אורחים מסורתיים לנשים וגברים, אותם עיצבה בעצמם.

משפחת כהן אינה היחידה, וברחבי העיר פותחים תושבים רבים את בתיהם לחגיגות, ולכם נותר רק ליהנות ולאכול. מערכת מיינט ראשון מאחלת לכם: "תרבחו ותסעדו".