תושבת ראשון לציון שנמצאת בהליכי גירושין מבעלה נאלצה לעזוב את ביתה עם שלוש בנותיה, בעקבות חשש שהוא יפגע בה. לפני כשבועיים חזרה האישה לבית כי ידעה שהבעל לא יהיה בו, אבל הופתעה למצוא נערת ליווי המתגוררת בדירה, כאשר הבעל מנהל את עסקיה.

בני הזוג חיו חיים רגילים והתגוררו במרכז העיר עם שלוש בנותיהם, עד שבתקופה האחרונה החל הגבר להתנהג באופן אלים כלפי האישה ובנותיו ואף נטה להתפרצויות זעם.

האישה חששה לשלומה ושלום בנותיה, הבינה שהיא לא יכולה להמשיך לחיות איתו יותר באופן זה, ולכן ביקשה ממנו גט והשניים החלו בהליכי גירושין. במקביל, היא עזבה את דירתם המשותפת ולקחה עימה את הבנות.

עובדת חדשה בדירה | המחשה: שאטרסטוק

האלימות של הבעל לא הסתכמה כלפי אשתו: לפני כחודש הוא תפס את אחד מאחיה של האישה, הכה אותו ונעצר. בדיון המשפטי נקבע כי על הבעל האלים לשהות במעצר עד תחילת המשפט, ולא להשתחרר לביתו.

האישה החליטה לנצל את ההזדמנות שהבעל לא נמצא בבית ולחזור עם בנותיה לדירה- אך למרבה ההפתעה, כאשר ניסתה האישה להיכנס לדירתה המפתח לא התאים. היא לא התייאשה, וקראה לפורץ מנעולים כדי שיסייע לה להיכנס.

הוא פרץ את המנעול, וכשנכנסה האישה פנימה עם בנותיה, היא נדהמה למצוא בפנים אישה בלבוש מינימלי שסיפרה שהיא בת זוגו של הגבר.

לטענת האישה, השכנים סיפרו לה כי בתקופה האחרונה מגיעים גברים רבים לדירה ויש תחלופה קבועה של מבקרים. היא הבינה שמדובר באישה שמעניקה שירותי מין, ובעלה ניהל את העסק.

למרות הפצרות האישה ובנותיה, סירבה האורחת לעזוב את הבית וטענה שהיא נמצאת שם באישורו של הגבר. האישה פנתה לבית המשפט, דרשה להוציא לה צו הרחקה- והבקשה אושרה. כעת על האורחת למצוא לעצמה מקום מגורים אחר, ואסור לה ליצור כל קשר עם בנות הבית.