כלב שעושה את צרכיו באמצע הרחוב מבלי שבעליו אוספים אחריו לא מהווה רק פגיעה בסביבה, אלא גם נחשב לעבירה על חוק עירוני שגוררת קנס על סך 730 שקלים. צעיר מראשון לציון גילה לאחרונה כי מעשה זה יכול גם להסתיים בכתב אישום.

הטיול יוצא הדופן התרחש לפני כחודש, לקראת השעה שלוש בצהריים. בן 21 מראשון לציון טייל עם כלבו בשכונת אברמוביץ', כשלפתע עצרה חיית המחמד ועשתה את צרכיה באמצע הרחוב- אולם בניגוד למצופה, הצעיר לא טרח לאסוף את הגללים.

במקום אומנם לא היה פקח עירוני, אבל מי שכן הייתה במקום היא תושבת האזור, שביקשה מהצעיר לאסוף את הגללים בשקית, כפי שמחייב החוק לעשות.

הטיול עם הכלב השתבש | המחשה: שאטרסטוק

הצעיר התעלם מדרישותיה והמשיך ללכת בהפגנתיות. בשלב זה שלפה האישה את מכשיר הטלפון הנייד שלה והחלה לצלם את המעשה, דבר שלא מצא חן בעיני בעל הכלב. על פי החשד, הצעיר ניסה לחטוף את המכשיר, אך ללא הצלחה, ולאחר מכן הפעיל אלימות, דחף את האישה והיכה אותה בחזה, תוך שהוא גורם לה לחבלות.

לאחר מכן נמלט הגבר מהמקום בריצה, אך כעבור כמה דקות הוא חזר על עקבותיו, פגש שוב את האישה ואיים עליה כי אם היא תפנה למשטרה או תתלונן על מעשיו הוא יפגע בה. למרות זאת, האישה אזרה אומץ, פנתה למשטרה והתלוננה נגדו, והוא עוכב לחקירה. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים ותקיפה.