מחר, יום שני בבוקר, צפויים ראש העירייה דב צור וסגניו יוסי חממי ואייל מושיוב להשתחרר מהמעצר בין עשרת הימים שגזר עליהם בית המשפט. הם יורחקו מהעירייה ואף ישהו במעצר בית לתקופה קצרה, וכל עוד החקירה מתנהלת, סימני השאלה ממשיכים לצוץ.

 לידי מיינט ראשון הגיע יומן הפגישה של סגן ראש העירייה יוסי חממי, בו ניתן לראות שארבעת העצורים הבכירים בפרשה- חממי, מושיוב, צור, ודוד ביטן, נפגשו מספר פעמים לישיבות עבודה משותפות.

כידוע, בימים אלו ממשיך מצעד הנחקרים כשביניהם גם בכירי עירייה לא מעטים. כעת נחשף כי לראש העירייה דב צור היו פגישות עם שני הסגנים שנעצרו- יוסי חממי ואייל מושיוב, מה שמעלה את השאלה במה היו צריכים לדון השלושה, ומדוע לא הוזמנו ארבעת הסגנים הנוספים.

דב צור, יוסי חממי, דוד ביטן ואייל מושיוב | צילום: אבי מועלם

לפגישות נוספות של השלושה הצטרף גם חבר הכנסת דוד ביטן, גם בתקופה שבה כבר כיהן כחבר כנסת- אבל המשיך להגיע לפגישות עבודה עם בכירים בעיריית ראשון לציון. אחת הפגישות אף נערכה בדולפינריום בתל אביב- למרות שכל המעורבים מתגוררים ונמצאים מרבית זמנם בראשון לציון.

גורם המעורב בחקירה סיפר כי בימים אלו ישנו ניסיון לגייס עדי מדינה לפרשה זו, ולא מן הנמנע שאחד העצורים משתחררים כעת קיבלו הצעה כזו.