טרגדיה בראשון לציון. המשפחות והחברים של אפיק שחר ורז צרויה ז"ל, צעירים תושבי העיר, כואבים את מותם של השניים בתאונת דרכים קטלנית בפיליפינים. "איך כל יום קמים בבוקר וממשיכים?" שאלה בכאב פלג שחר, אחותו של אפיק.

רכב פרטי ומשאית היו מעורבים בתאונת הדרכים, שהתרחשה בלילה שבין יום חמישי ושישי באזור קלארק שבפיליפינים. אפיק ורז, חברים מראשון לציון שטסו לביקור במדינה לפני מספר שבועות, נהרגו במקום.

הידיעה הכואבת על מותם של השניים, בסך הכל בני 27, הגיעה אל המשפחות והחברים ביום שישי מוקדם בבוקר. חברו הקרוב של צרויה, מושיק אגגין, סיפר בעצב: "הוא היה אדם נדיר, היה לו לב ענק, כזה שתמיד יעזור לך בשעת צרה. כואב לי שככה נגמר הטיול שלהם. אני לא מאמין שהוא נהרג".

אפיק שחר ז"ל. מתוך פייסבוק

רז צרויה ז"ל. מתוך פייסבוק

פלג שחר, אחותו של אפיק שהייתה גם חברה טובה של רז, סיפרה על הצורך לשמור על רוחם העליזה של השניים: "המילים נגמרות במצב הזה. רק נשאר לנו להיות שמחים ולחגוג את החיים שלהם, ולא לכאוב את הסוף".

היא הוסיפה: "הם היו מאושרים ועשו מה שהם רצו לעשות- לטייל, לראות עולם, לצחוק ולהיות אופטימיים כמה שאפשר. הם רצו להצליח בגדול... אתם אנשים מדהימים, איך שדחפתם אנשים לשלמות ואהבה. יהי זיכרכם ברוך אהובים שלי, תנוחו בשלווה. אני אבוא להציק לכם מתישהו, אל תדאגו".

שפיר יובא היום למנוחות בשעה 15:00 וצרויה יובא למנוחות בשעה 15:45,שניהם בבית העלמין העירוני גני אסתר.