אף אחד לא שוכח את ליל החתונה שלו, אבל זוג תושבי ראשון לציון יזכרו אותו לא רק בגלל הטקס המרגש- אלא דווקא בגלל ההתנהגות של בעלי האולם בו נישאו. החתן החליט להגיש תביעה נגדם, לאחר שלטענתו ניסו להוציא ממנו כספים בזמן האירוע עצמו, רגע לפני החופה.

"לפני כחצי שנה סגרתי את החתונה במקום. לאחר סיכום התנאים הם ביקשו שאעביר תשלום ראשון, וכך היה", טוען החתן. "על פי ההסכם העברתי להם המחאה על סך 14 אלף שקל, אבל הם לא פדו אותה. אחרי שלושה חודשים שהם לא פדו את הצ'ק, הייתי זקוק לכסף ונאלצתי להשתמש בסכום הזה. הסברתי לאחת המנהלות, והיא הסכימה למהלך".

לטענת החתן, יומיים לפני החתונה חזרה אליו המנהלת ואמרה לו שהם ביררו וגילו כי הוא סוחב אחריו חובות לספקים אחרים, ולכן הם דורשים את הכסף באופן מיידי ובמזומן. "הייתי בהלם, אין לי חובות או בעיות כלכליות. יומיים לפני החתונה, במקום לשמוח ולהתרגש פחדתי שיבטלו לי את האירוע".

דרמה לפני החופה | המחשה: שאטסרטוק

בלית ברירה הביא התובע את קרובי משפחתו לשיחה עם בעלי האולם, שבסופה התחייבו לשמש ערבים לכך שהכסף עבור האירוע ישולם. אלא שלטענת החתן, רגע המשבר הגיע דווקא בערב שאמור היה להיות המאושר בחייו. "הבושה הגדולה הגיעה בערב האירוע, מיד אחרי שחתמתי על הכתובה", הוא מספר.

"אשתי ואני נעמדנו על השטיח והתכוננו לצעוד לכיוון החופה- ואז מישהי מטעם האולם באה אליי בצעקות שצריך לחתום על הסכם, ושהם יפתחו את הכספת בסוף האירוע כדי לבדוק שיש לי מספיק כסף כדי לכסות את האירוע. חתמתי על החוזה, ובסוף האירוע שלחו שני אנשים שבאו איתי ופתחו את הכספת.

"במקום ליהנות אחרי האירוע ולבלות את ליל הכלולות עם אשתי, נאלצנו לפתוח מעטפה אחרי מעטפה עד אור הבוקר", הוא מספר. בעקבות כך הגיש בעל השמחה תביעה נגד האולם, על עוגמת הנפש שלטענתו נגרמה לו.