לקחה את החינוך לידיים: בת 37 מראשון לציון נאשמת כי הגיעה לאחד מבתי הספר היסודיים בעיר, בו לומד בנה בן התשע, ואיימה על חברו לכיתה כדי שיפסיק להציק לבנה.

הכל החל כאשר בנה של האישה התלונן כי חברו לכיתה מציק לו. על פי כתב האישום, האם הזועמת החליטה ללמד את הילד לקח בדרך שלה- ובמקום לפנות למורה או להורים שלו, הגיעה לבית הספר ואיימה עליו. המקרה הועבר לטיפול המשטרה ובשבוע שעבר הוגש כתב אישום נגד האם.

על פי כתב האישום, בנה של האם הנאשמת נפל קורבן לתוקפנות מצד תלמיד אחר בן כיתתו, בריב שפרץ בין שני הילדים. הילד הנפגע מיהר לשתף את אמו במה שקרה לו בבית הספר, מה שהכעיס אותה מאוד כצפוי.

לוקחת את החינוך לידיים | המחשה: שאטרסטוק

האם החליטה להתייצב בבית הספר כבר למחרת בבוקר, ואיתרה את התלמיד שלכאורה הציק לבנה. היא קראה לו לצאת החוצה מהכיתה, והחלה לנזוף בו באמצע המסדרון. האם דרשה לדעת מדוע הילד מציק לבנה, ובתגובה החל הילד המבוהל לבכות וביקש ממנה להניח לו.

אלא שהאם לא התרשמה מבכיו של הילד, והחליטה ללמד אותו לקח. לפי המתואר בכתב האישום היא החלה לצעוק עליו: "אתה לא תיגע יותר בילד שלי, אם תתעסק איתו יהיה לך עסק איתי".

על פי כתב האישום, לאחר מכן התקרבה האם אל הילד, דחפה אותו בחזהו על הקיר ושוב חזרה על האמירה שאם ימשיך במעשיו יהיו לו עסק איתה, והתלמיד החל לבכות בשנית. גם הוא כמובן דיווח על המקרה להוריו, וגם הנהלת בית הספר עודכנה בו.

ההנהלה העבירה את המקרה לטיפול המשטרה, שזימנה את האם לבירור, ובשבוע שעבר הוגש נגדה כתב אישום בגין איומים ותקיפה.