זהו עצם העניין: צעיר מראשון לציון בתחילת שנות ה־30 לחייו מואשם שתקף את בת זוגו מספר פעמים ופצע אותה. מה הסיבה לאלימות נגדה? היא ביקשה ממנו עזרה בפינוי גופת כלבה האהוב שמת. הצעיר התנגד לבקשה, וכשהצעירה ביקשה שנית- הוא התעצבן ותקף אותה.

האירוע התרחש לפני כשלושה חודשים, כאשר לקראת השעה 5:00 לפנות בוקר קיבלה האישה טלפון מאמה, שבישרה לה שהכלב האהוב של המשפחה, שעימו גדלה בילדותה, מת במהלך הלילה.

למרות השעה המוקדמת, יצאה הצעירה מביתה יחד עם בן זוגה ונסעה לבית של אמה. כאשר כולם היו בבית, ביקשה האם מבן הזוג לסייע לה בפינוי גופת הכלב והכנסתו לתוך שקית גדולה, שאותה יקברו בטקס הלוויה סמלי.

 צילום: shutterstock

בן הזוג לא היה מוכן לשתף פעולה, סירב לסייע בפינוי גופת הכלב וביקש מבת זוגו ומאמה שיניחו לו.

הצעירה לא הייתה מוכנה לקבל את הסירוב, ודרשה ממנו לסייע לה בפינוי גופת הכלב. הוא איבד את עשתנותיו, דחף אותה בחוזקה לרצפה ולאחר מכן אחז בידיה ושוב השליך אותה לרצפה. לצעירה נגרמו חבלות ושטפי דם בכמה מקומות בגופה.

על פי כתב האישום שהוגש נגד הגבר האלים, כעבור כמה שעות, בעת שהשניים היו ברכב, המשיכה האישה לבוא אליו בטענות על כך שלא עזר לה. אז הוא תפס אותה בראשה, הוציא אותה מהרכב, היכה אותה וגרם לפציעתה. לאחר מכן איים עליה שאם תעז להתלונן עליו הוא ימשיך להכות אותה ולא אכפת לו לשבת בכלא.

לאחר מקרים נוספים שבהם הותקפה, האישה התקשרה לתחנת המשטרה ודיווחה על כך. לפני כשבועיים הוגש כתב אישום נגד הגבר האלים בשל תקיפה ואיומים.