יו"ר ועד בבניין משותף הוא בהחלט תפקיד משמעותי ומאתגר- אבל באחד הבניינים בראשון לציון הוא נחשב לנחשק כ"כ עד שהריב בין המתמודדים עליו הגיע עד לתחנת המשטרה בעיר, בגלל טענות של אחד המתמודדים שמתמודדת אחרת איימה עליו. לאחרונה הוגש נגדה כתב אישום על תקיפה ואיומים.

בשלושת החודשים האחרונים נערכים בבניין במרכז ראשון לציון לקראת בחירות לוועד הבניין, אך ספק אם גם מישהו מהדיירים האמין שהבחירות אלה, שנועדו להיטיב עם השכנים, יגיעו בסופו של דבר אל פתחו של בית המשפט.

לאחר ששני דיירים הציעו את עצמם לבחירה והצהירו כי הם אלו שיתמודדו על התפקיד הנכסף, החלה ביניהם יריבות שעד מהרה נעשתה קשה וכללה החלפת השמצות, שעברו מהר מאוד את תעמולת הבחירות הלגיטימית.

המחשה: שאטרסטוק

לאחרונה טען המתמודד כי יריבתו, בשנות ה־60 לחייה, פועלת נגדו בשיטות מטרידות. לטענתו, באחת הפעמים שהוא היה בחניית הבניין ושטף את הרכב, הגיעה האישה והחלה לצלם אותו ולאחר מכן עזבה את המקום.

כעבור שעה קלה חזרה האישה ושוב החלה לצלם אותו למרות דרישותיו שתחדל ממעשיה. לטענת האיש, בשלב זה אף החלה האישה לקלל אותו ואיימה עליו כי תפגע בו. השכן הזעיק את המשטרה אך אז עזבה האישה את המקום.

שוטרים שהגיעו לבניין ביקשו לשוחח עם האישה, אלא שעל פי כתב האישום שהוגש נגדה בשבוע שעבר עולה כי לעיני השוטרים היא איימה על המתמודד נגדה ואמרה: "חכו מה אני אעשה לו, אתם כולכם עוד תגידו עליו קדיש אחרי שאני אגמור איתו". קריאות אלה הספיקו לשוטרים כדי לעצור את האישה לחקירה בתחנת המשטרה, ולהגיש נגדה כתב אישום כאמור.