עמותת "ראשון אוהבת חיות" היא אחת העמותות המוכרות והפעילות בעיר לטובת בעלי החיים וחיות המחמד שננטשו, ועושה את מירב המאמצים כדי למצוא בית עבור היצורים על 4 שלא שפר עליהם מזלם.

כחלק המאמץ למסור את החיות לאימוץ ולהימנע ממצב שבו נאלצים להרדים אותן, מקיימים בעמותה מדי שבת ימי אימוץ בספורט כיף במערב העיר, רחוב גולדה מאיר 7, בין השעות 11:00-14:00.

מיינט ראשון מזמין אתכם להכיר שניים מהכלבים שנמצאים בעמותה ומחכים לבית חם: ננסי וריי.​

ננסי היא גורה מתוקה מתוקה בת כארבעה חודשים. אוהבת להשתובב, סקרנית וחברותית, צעירה עדיין וזקוקה לחינוך ויד מכוונת.  ​ננסי שופעת מרץ והתלהבות וזקוקה לבית בו תוכל לפרקו אנרגיות בטיול ובמשחק.

מתוקה ואנרגטית. ננסי

ריי הוא כלב צעיר כבן שנה, חתיך, חכם, אוהב אנשים וחברותי מאוד לכולם: על 2 ועל 4, בוגרים וגורים. הוא מאוד אנרגטי, מתאים למי שאוהב לצאת להליכות ארוכות עם חברריי מחפש בית ומשפחה שיוכל לבטוח בה ושתמיד תאהב אותו. ​ריי לא יגיע ליום האימוץ, ויש לתאם מראש פגישה איתו​. לפרטים ולאימוץ: ​עפרה 050-2101786.

חתיך וחברותי. ריי

הכלבים המתוקים בעמותה משוועים לבית חם ולמשפחה שתבין את האחריות שבאימוץ כלב. כל מי שבלב שלו אהבה גדולה לבעלי חיים ומוכן להתחייב למספר שנים מוזמן לקבל פרטים ולבקר במתחם האימוץ של עמותת "ראשון אוהבת חיות".

מלבד אירועי האימוץ, ניתן לתאם מראש ביקור בכלבייה בכל ימות השבוע. לפרטים:

לימור 050-7272249

יפעת 052-3423650