שלושה עובדי עירייה יצאו להתחרות בתריאטלון. לא, זו ממש לא התחלה של בדיחה ספורטיבית אלא סיפור אמיתי על החיידק שאיחד את אסף בראל, איציק כרמלי ורן בן שלום, להשתתף בתחרות הקשוחה ביותר בתחום הספורט, שבמסגרתה נדרשים המתחרים לעבור עשרות קילומטרים של ריצה, שחייה ורכיבה על אופניים.

מימין: כרמלי, בן שלום, הראל. ספורטיביים בעירייה | צילום: פרטי

השלושה, עובדי עיריית ראשון לציון שחצו את גיל 40, מקפידים על אימון גופני כחלק משגרת יומם ולכן החליטו לקחת את העניין צעד אחד קדימה. לאחרונה, סיימו בהצלחה את התריאטלון בגן שמואל.

"התחלתי לפני שנתיים כי תמיד דגדג לי בראש", מספר בראל, "זו תחרות קשה מאוד. למי שלא יודע מדובר בקילומטר וחצי של שחייה, 40 קילומטר של אופניים ועוד 10 קילומטרים של ריצה. בנובמבר לפני שנה התחלתי להתאמן, כשהרקע היחידי שהיה לי בספורט הוא משחק כדורסל.

ביוני כבר השתתפתי בתריאטלון תל אביב שקצת קוצר בגלל החום שהיה באותו היום ולפני שבוע עשיתי תריאטלון מלא שכלל קילומטר ושמונה מאות מטרים של שחייה, 90 קילומטר של רכיבה על אופניים ועוד 21 קילומטר של ריצה שזה בעצם חצי מרתון. בסך הכל מדובר על שש שעות של פעילות גופנית רצופה".

שני חבריו של בראל הגיעו לתחרות בעקבותיו. "הם נכנסו בגללי לעולם הזה אבל אנחנו לא מתאמנים יחד", הוא מבהיר. "מצד שני אנחנו טוחנים את הנושא הזה ומנסים להכניס את תחום הכושר לעירייה. בימים אלו אנחנו עובדים על הקמת קבוצת תריאטלון עירונית כמו שיש קבוצות ספורט אחרות ומקווים להדביק עוד עובדי עירייה בחיידק שלנו".