היכל התרבות ראשון לציון, המציין בימים אלה 20 שנה לפעילותו, פותח עונה חדשה, ומציע מגוון רחב של 28 מופעי בידור, מוזיקה ותיאטרוןעונת המנויים שנפתחת בימים אלה כוללת הפקות ייחודיות ובלעדיות, הצגות ומופעים ממיטב היצירה הישראלית.

היכל התרבות בראשון לציון | צילום: אבי מועלם

"אני מאמינה שתרבות היא לא מותרות, היא הכרח", אומרת מנהלת אגף התרבות, טלי צ'רנר, "לכן צוות ההיכל שוקד ללא הרף על יצירת רפרטואר מגוון, שמתאים לבני כל הגילאים ולכל שוחרי התרבות באשר הם".

בעונה החדשה יוצגו מחזות ישראליים מקוריים, ולצדם יתקיימו גם מגוון הצגות וקומדיות מוזיקליות ביידיש בכיכובם של שחקני תיאטרון ה'יידישפיל', בליווי תרגום לעברית ורוסית.

בתחום המוזיקה, יופיעו בהיכל אמנים מהשורה הראשונה במופעים מיוחדים כמו יהודה פוליקר, עברי לידר, ירדנה ארזי והגבעטרון. בנוסף תתקיים חגיגת זמר עברי ייחודית להיכל שיובילו האחים אסנר. הסדרה החדשה תוקדש לאבני הדרך של התרבות הישראלית: אריק סיני, להקת הנח"ל, הגשש החיוור, הלילות היפים של יפו ואריסאן והמוזיקה של שנות ה־70.

בנוסף מנויי ההיכל ייהנו מסדרה קלאסית חדשה, משודרגת ברפרטואר אומנים מובחר כדוגמת דני סנדרסון, אבי קושניר, חנה לסלאו, מרינה מקסימיליאן ועוד, וכמו כן יתקיימו ערבים בניצוחו של המאסטרו גיל שוחט, בליווי האיכויות המופלגות של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון.

בתחום הילדים כמדי שנה לרגל חג החנוכה, יתקיימו בהיכל שלל מופעים לילדים כמו 'קסם של משחק', 'ספר הג'ונגל', 'הברווזון המכוער' ועוד.