על תומר דודאי כבר שמעתם? אם זו פעם ראשונה שאתם שומעים את השם, אתם בעיכוב גדול אחרי העולם, שכבר עוקב אחריו בהתלהבות. דודאי, אמן האשליות שזכה בתכנית 'גוט טאלנט' ישראל ששודרה בערוץ 13 של רשת, הוא להיט עולמי עם למעלה ממאה מיליון צפיות ברשת, והמספר רק גדל. זו ההזדמנות להכיר אותו.

אמן האשליות תומר דודאי | צילום: פיני סילוק

דודאי (37) ואב לשלושה מראשון לציון, הוא קוסם ואמן אשליות מצליח שמופיע כבר למעלה מעשרים שנה. בעבר הופיע בתכניות טלוויזיה שונות, ביניהן: 'מי יפיל את המאסטר', 'הדבר הגדול הבא', ו'בית ספר למוסיקה'. במשך שנתיים הופיע בפינה קבועה בערוץ הילדים, היה שבע שנים המנהל אמנותי של אגודת הקוסמים, וזכה ארבע פעמים כאלוף ישראל בקסמי במה.

למרות שנות הניסיון הרבות, הפריצה הגדולה שלו הגיעה לפני שלושה חודשים, כשכיכב בתכנית 'גוט טאלנט ישראל'.  במשך שתי דקות קסומות הוא הופיע מול שופטי התחרות, והציג אשליות שהותירו אותם ואת הקהל פעורי פה.

הקטע מתוך התוכנית עלה ליוטיוב, החל להתפשט בכל רחבי הגלובוס והפך לוויראלי. עד היום צבר 102 מיליון צפיות, כאשר רק לשם השוואה השיר "TOY" של נטע ברזילי, הנחשב לשיר הישראלי הנשמע והנצפה ביותר, עומד על 95 מיליון צפיות. 

"זה באמת מדהים" אומר דודאי. "עליתי בתוכית והבאתי קטעים מקוריים שלי, ואותם קטעים עלו לרשת ופשוט שברו אותה. גם אנשי התוכנית 'גוט טאלנט' העולמית, העלו את הסרטון וזה עף בכל העולם. כבר קיבלתי פניות רבות, ואני נוסע לסבב הופעות בכל העולם. זה מדהים".

דודאי מציין שחלק מהפניות להופעות מפתיעות במיוחד. "יש גם פניות של איראנים שרוצים שאני אבוא ואופיע בפניהם", הוא אומר. "היו בעבר גם אנשים שפנו אלי בבקשה לקבל ברכות כאילו אני 'מקובל' אבל הפסקתי, והבהרתי להם שאני לא הכתובת".

את האשליות שיוצר דודאי קשה לתאר במילים. צפו בסרטון ותופתעו: 

(עריכת הסרטון: רונן גולדשטיין, באדיבות 'גוט טאלנט' ישראל רשת ערוץ 13)