מועדון 'אור ירוק' בראשון לציון, הפועל תחת ניהולו של אברהם הובר, פועל בעיר כבר עשר שנים, ומופעל מטעם עמותת 'אור ירוק' ותנועת של"מ. במסגרת פעילות המרכז מועברות הרצאות, הדרכות ופעילויות שונות בנושאי זהירות בדרכים לאלפי ילדים, מבוגרים, ואזרחים ותיקים. במסגרת המועדון פועלים כ-50 מתנדבים, ביניהם אבי מנור, שהוענק לו השבוע כבוד מיוחד: מגן ראש העיר.

הענקת אות הכבוד | צילום:מועדון 'אור ירוק' ראשל"צ

מנור מתנדב במועדון 'אור ירוק' בראשל"צ כבר שמונה שנים. הוא הקים וניהל את מערך ההדרכה במועדון, הדריך מרצים ושימש להם כחונך, בנוסף סייע בהפקת צילומים ותחקירים, ששימשו את העמותה לאורך השנים. בימים אלה משמש  מנור כמ"מ מנהל המועדון, ומעביר סדנאות לאסירים בנושאי בטיחות בדרכים.

"אנו מעריכים ומוקירים את פועלו, וכן את פועלם של המתנדבים הרבים שמלווים את העמותה לאורך השנים. ללא פועלם הראוי והחשוב לא הייתה העמותה מצליחה להגיע ולהשפיע על אזרחים רבים כל כך. אנו רואים בהסברה נדבך חשוב ומכריע בצמצום התאונות והנפגעים", אמרו בעמותת 'אור ירוק', והוסיפו: "ככל שיותר אנשים יחשפו לתכנים המעודדים התנהגות בטוחה בדרכים, כך נוכל להבטיח שיותר אנשים יגיעו הביתה בשלום".

בעמותת 'אור ירוק' זקוקים למתנדבים נוספים. מעוניינים להצטרף? פנו למנהל המועדון המקומי, אברהם הובר, במספר הטלפון: 0544715868