יום הבחירות הקרוב ב-9.4 הוא, כידוע, גם יום שבתון. לכן לפני שתתחילו בחיפוש במרחבי הרשת אחר פעילות לילדים, הנה כמה אפשרויות שמציעה עיריית ראשון לציון במדרחוב רוטשילד ובבניין העירייה.

זמן למשפחה. פעילויות בראשון לציון, צילום: באדיבות דוברות העירייה

הפעילות תתחיל ביום שלישי בשעה 10:30 עם משחקי ילדות לכל הגילים דוגמת שולחנות משחק, פעלתון לקטנטנים, תחנות כמו קליעה למטרה, הפעלות חישוק, בלוני ענק, סדנאות יצירה וציור, משחקי חשיבה ודמויות שטח ברוח יום הבחירות. בנוסף תתקיים הפעלה מוזיקלית חווייתית עם מספר הסיפורים רן זמיר מתוך ספרו של מאיר שלו: "וניל על המצח ותות על האף".

בשעה 11:00 תתקיים פעילות לקהל הבוגר יותר: סדנת ביודנסה. מדובר בסדנה שמחה ואנרגטית שמבוססת על תנועה ומשלבת מוזיקה וריקוד. הפעילויות במדרחוב רוטשילד יתקיימו עד השעה 14:00. ראש העירייה רז קינסטליך קרא לתושבים לממש את זכותם הדמוקרטית להצביע בבחירות וביקש "לנצל את יום השבתון לזמן איכות עם המשפחה. העירייה כאן בשבילכם".

לאחר מנוחת צהריים התושבים יוכלו להגיע ל"שלישי משפחתי" בלובי העירייה שיהפוך לחצר משחקים צבעוני. בשעה 17:30 יחל מופע הקסמים של גיא ברכה "הרבה מעבר לקסם".

"שלישי משפחתי" הינה יוזמה של קינסטליך שביקש לפתוח לרווחה את דלתות העירייה בכל ימי שלישי ולהציע לתושבים, ללא עלות, תוכן איכותי לכל הגילים. אגף התרבות בחברה העירונית אמון על הפקת הפעילויות, ובין היתר מתקיימות הצגות, סדנאות, הופעות ואף שירה בציבור אחת לחודש.