"קהילה יקרה, אתם הרוח הנושבת בגבינו. אם בגלוי ואם בנסתר, התפילות, הדאגה, הנתינה, החוזק, העיניים הטובות, הנוכחות, המילים המחזקות, התמיכה, החיבוק ואינסוף האהבה שאנו מקבלים מכם", כך נפתח מכתב התודה המרגש ממשפחת צוקרל, שכעת שוהה עם בנה בארה"ב.

צילום המחשה: שאטרסטוק

לפני כשבועיים דיווחנו כאן על מבצע התרמה שערכו תלמידי 'תמיר' לגיוס כספים למען הטיפולים היקרים להצלת חיי עידן. מבצע שהצליח מעל למשוער, והמשפחה מבקשת הבוקר (חמישי) להודות לכל מי שסייע.

"כן, אנחנו הסיפור על עידן בן 9 שהתגלה בראשו גידול ממאיר. לפני כחודש וחצי החיים שלנו התהפכו והקרקע נשמטה לנו מתחת לרגליים. הכל היה כל כך מהיר שרק בימים האחרונים אנחנו מתחילים לשחזר ולעכל מה קרה וקורה כאן", כותבת המשפחה, ועוצרת לרגע את המירוץ כדי להודות לכולם:

"בין יתר הדברים שאנו מעכלים, אנחנו עוצרים להודות. אנו מודים על אהבת החינם שלכם כלפינו ועל העוצמות המהדהדות שלה. אנו מודים לכל אחת ואחד מכם שפעל ופועל עבורנו אם בגלוי ואם בנסתר. אנו מודים לעיריית ראשון לציון, בתי הספר, המרכזים, הספקים, האנשים, הילדים, שנרתמו עבורנו, שסחבו, הכינו, התרוצצו, הגו את הרעיונות, פתחו את כיסם וליבם אלינו. תודה. מעומק ליבנו.

לרגעים היה לנו קשה לראות את הפרסומים ולגלות שאנו הסיפור. מעין חוויה חוץ גופית שמסרבת להאמין ולקבל. אעדכן שאנו נמצאים בתחילתו של מסע, התחלנו לפני כשבוע את טיפולי ההקרנות בארה"ב והדרך עוד ארוכה וב"ה אופטימית.

הכספים שנאספו עבורנו מספיקים מעל ומעבר בשלב זה (ב"ה) וכולי תקווה שלא נזדקק לכספים נוספים. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להחזיק בשמחה. לא היינו יכולים לעשות זאת בלעדיכם. מעריכים מאוד את הדאגה ומרגישים את האהבה והאכפתיות. ותודה נוספת לכל שבט הנשים שעומד מאחורי כמו סלע איתן ולא נותן לי ולנו ליפול".