דיווחים מטרידים מגיעים לאחרונה מכיוונו של יו"ר האופוזיציה בעיריית ראשון לציון וראש וועדת הביקורת, אסף דעבול. "כבר תקופה ארוכה שאני מאויים, והנושא עבר לטיפול המשטרה", הוא אמר ל"מיינט ראשון", לאחר שהבוקר (א') הבחין כי צמיגי הרכב שלנו נקרעו.

דעבול מופיע לאחרונה לא מעט באמצעי התקשורת ויוצא נגד התנהלות העירייה והעומד בראשה, דב צור, בעקבות התנהלות לכאורה בפרשת השחיתות הנחקרת כעת. בעקבות התבטאויותיו הרבות, הוא הפך למזוהה עם חשיפת הפרשה- וכעת הוא טוען כי יש לכך מחיר אישי.

אסף דעבול | צילום: קובי קואנקס

"ביום ראשון בבוקר הייתי בבית בפגישה, ואשתי יצאה ואמרה שיש לי קרע בצמיג. הגיע עובד של פאנצ'ר מאכר כדי לתקן אותו, וראיתי שיש קרע בצד של הצמיג, משהו שעשו עם סכין או חפץ חד אחר. זה לא לא תקר טיפוסי שנוצר כשעולים על מסמר", הוא מספר.

עוד קודם לקרע בצמיג, דעבול מספר שהיה חשוף לאיומים בתקופה האחרונה. "לפני כשבועיים וחצי הגשתי תלונה במשטרה בעקבות איומים על חיי. שולחים אלי כבר תקופה ארוכה חברים שלי, שמכירים אותי, והם אומרים לי שיש מישהו שמציע לי להיזהר. לפעמים גם קורות לי כל מיני תאונות", הוא מסביר.

הגלגל הקרוע. "לא תקר רגיל שקורה בגלל מסמר" | צילום: פרטי

דעבול לא לקחת את העניין בקלות ראש, והחליט לטפל בתופעה. "הגשתי תלונה במשטרה, והם לוקחים את זה ברצינות ומטפלים בעניין.  אני בטוח שזה קשור לפרשיות האחרונות שחשפתי, אין לי סכסוכים עם אף אדם, ולכן ברור לי שזה קשור לאנשים שמעורבים בפרשה האחרונה", סיכם.