יומיים לבחירות ונראה שהחזית האחידה שהציגו רביעיית המתמודדים מול דב צור  במירוץ לראשות העיר הולכת ומתפוררת. אוזן הודיע אמש (מוצ"ש) שהגיש תלונה במשטרה נגד רז קינסטליך בשל חשד לדבריו לשוחד בחירות, ואילו קינסטליך הצהיר כי בכוונתו להגיש תלונה על דיבה ותלונת סרק.

מימין: דורון אוזן ורז קינסטליך | צילום: אבי מועלם

לפני כחודש ימים עמדו המתמודדים לראשות העיר מול דב צור, מלבד מוטי עג'מי, והציגו אידיליה מעוררת השתהות. הארבעה, דורון אוזן, רז קינסטליך, ליאל אבן זוהר ואסף דעבול, הצהירו כי במידה ומי מהם יעלה לסיבוב השני נגד צור, הוא יזכה בתמיכת שאר החברים כדי לסייע לו להיבחר לראשות העיר. כעת יתכן שההסכם מתפורר, וזאת בשל "דם רע" בין שניים מהקודקודים בריבוע. 

לטענת אוזן, בחר להגיש תלונה במשטרה לאחר שנחשף לסרטון שהופץ בעיר, ובו נשמע לכאורה פעיל מטה של היריב כשהוא מציע תשלום עבור כל מצביע למענו. אוזן הגיש תלונה על חשד לשוחד בחירות. 

קינסטליך לא נותר חייב והודיע שיגיש תלונה בגין מה שהגדיר כ"הוצאת דיבה, תלונת סרק וניסיון להטות את הבחירות".

מה יהיה עתיד ההסכם ביניהם?

ממטה אוזן נמסר: "ההתפתחויות האלה הן לאחר החתימה על ההסכם. הכל ייבחן לגופו".

מרז קינסטליך נמסר: "אני ממוקד בדבר אחד והוא לנצח את דב צור. צריך לדעת להתמקד בעיקר ולא לתת יד לנסיונותיו לפרק את הקואליציה. אני מקווה שדורון אוזן יתעשת ויבין שבחירות מנצחים בקלפי ולא בשום מקום אחר. הוא יצטרך לתת את הדין בגין הגשת תלונת סרק. אני מכבד ואכבד כל מסמך משפטי שאני חתום עליו".