שלוש שעות בלבד לסגירת הקלפיות והמתח במטות שובר שיאים. על פניו כולם טוענים שהתחושה טובה וההתרשמות מהרחוב מובילה לעלייה לשלב הבא, אם לא לניצחון אז לפחות לסיבוב שני. גם עכשיו, כששעון החול הולך ואוזל, ממשיכים לעבוד במטות במלוא המרץ והמסרונים לתושבים לא ממשיכים לזרום. 

״עדיין עובדים קשה", אומר דורון אוזן. "הכל מאוד צמוד וכל קול משמעותי. ממשיכים לעבוד במרץ עד סוף היום. זה המקום להזכיר שהקלפיות פתוחות עד 22:00. צאו להצביע ולהשפיע על עתיד העיר שלנו והבית שלנו. אין דבר חשוב מכך כעת״.

דורון אוזן ברגע ההצבעה | צילום: מטה הקמפיין

"זה היה יום גדוש במפגשים עם תושבים, מטות המרצה ומטות אזוריים", אומר דב צור. "סיירנו בכול הקלפיות ונהננו מקבלת הפנים והתמיכה העצומה בכול חלקי העיר. למרות הגידול המשמעותי באחוזי השתתפות בבחירות אנחנו ממשיכים להביא את תומכינו לקלפי עד האחרון שבהם".

דב צור. נחוש בניצחון | צילום: אבי מועלם

"על פי כל הסימנים אני אנצח בסיבוב הראשון וביחד נוביל את ראשון לציון לאתגרים הגדולים הניצבים בפנינו", הוא אומר בנחישות. 

״חודשים ארוכים של עבודה מאומצת התנקזו ליום אחד עמוס וגדוש", מספר גם אסף דעבול. "אני מקווה ומאמין שתושבי ראשון לציון הצביעו בצורה חכמה - נגד שחיתות ובעד שקיפות ומנהל תקין.  אני רוצה להודות לפעילים, למתנדבים ולכל התושבים שהעניקו לי תמיכה מדהימה - מתחילת הקמפיין ועד לרגעים אלה. העיר שלנו זקוקה לשינוי משמעותי, ובעוד מספר שעות נדע אם נוכל להכריז עליו״.

אסף דעבול, ההצבעה מאחוריו | צילום: קומיוניקה

"התחושה היא שאנחנו הולכים לעשות היום משהו בלתי נשכח", אומר רז קינסטליך בחרצות. "התמיכה האדירה של הציבור מרגשת אותי מאוד. הסחף הוא אדיר, הנתונים שזורמים מהמטה שלנו מוכיחים את מה שהראו הסקרים ואת מה שהרגשנו בשטח בחודשים האחרונים. אנחנו אופטימים מאוד וחושבים שהציבור יאמר את דברו ויעשה את השינוי.אני קורא למי שעוד לא הצביע לצאת ולהצביע ולהצטרף אלינו לשינוי".

רז קינסטליך מצביע | צילום: יח"צ

"התקבלנו באהדה ובתקווה גדולה על ידי תושבי ראשון לציון. התושבים אומרים באופן חד משמעי שהם לא מתכוונים להתפשר", אומר מוטי עג'מי, ומספר שבמהלך היום הצטרף לפעילים במטה ואפילו התקשר למצביעים.

מוטי עג'מי בתמונה עם הפעילים המסורים | צילום: יח"צ הקמפיין

"הצטרפתי גם לצוות הטלפנים שלנו ועסקתי במשך מספר שעות בהמרצת הפעילים. בכל קלפי, בכל שכונה ובכל שיחת טלפון אנחנו מרגישים שראשון לציון רוצה שינוי! אחוז ההצבעה הגבוה מדבר בעד עצמו: הציבור רוצה שינוי, ומבקש הנהגה ישרה, מנוסה ואחראית. אני משוכנע שתוצאות האמת בשעה 22:00 יעידו על תחושותינו".

למרות פניית "מיינט ראשון" המתמודדת ליאל אבן זוהר לא שיתפה בתחושותיה.